
|XXOV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 Września 2024 r.
- Dziś przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
Składka z II niedzieli miesiąca przeznaczona na inwestycje parafialne wyniosła 3697 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. Złożona ofiara będzie cegiełką na prace remontowe w kościele.
W związku z przygotowaniem programu, a następnie projektu konserwatorskiego dotyczących prac remontowych prosimy o udostępnienie bądź wypożyczenie zdjęć od 30 lat wstecz wnętrza kościoła z różnych uroczystości parafialnych (śluby, odpusty).
Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
Środa – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
Piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Po Mszy św. modlitwa za przyczyną bł. Władysława Bukowińskiego i ucałowanie relikwii.
Sobota – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.
- Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii.
- Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.