Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
31.09.2025 rok

 

Poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o 9.30. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i pracowników naszej szkoły.

Środa św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Piątek I piątek miesiąca. Spowiedź św. od 6.30 do 7.00 i od 17.00 do 18.00. Zachęcamy szczególnie dzieci po I Komunii św. Młodzież z klas VII i VIII oraz klasy I szkoły średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Obecność obowiązkowa. Odwiedziny chorych od 9.00.

Sobota – I sobota miesiąca. Po mszy wieczornej nabożeństwo różańcowe.

W przyszłą – I niedzielę miesiąca – zmianka tajemnic różańcowych – po Mszy św. o 8:00 Róże Kobiet i Mężczyzn, po Mszy św. o 11:00 Róża Rodzin.

Na Mszy św. o godz. 11.00 odbędą się Dożynki Parafialne. Wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń Swojskie Klimaty podziękujemy za tegoroczne zbiory i owoce ziemi.

Po Mszy św. o 16.00 spotkanie rodziców młodzieży klasy VIII oraz klasy I szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Zapraszamy rodziny z I rejonu kolędowego – Dół Lewa Strona (od p. Krystyny Kaczor) do Karczmy do sprzątania kościoła w piątek po Mszy św. o 18.00.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom bardzo serdecznie dziękuję.

Mając na uwadze remont kaplicy na cmentarzu, jak również prace remontowe w kościele zachęcamy do przekazywania ofiar na parafię w Krzywaczce poprzez aplikację DATKOMAT. Ustawienia stałego zlecenia pozwoli wspierać naszą wspólnotę regularnie.

Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia oraz wielu łask Bożych.