foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24.03 2019.

 

 

 

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15:30. Po nich ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy. Bóg zapłać za ofiary.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. wieczornej możliwość duchowej adopcji dziecka poczętego.

    W środę po Mszy św. nowenna do M.B. Nieust. Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy św. Antonim w przedsionku kościoła.

3. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła. O ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Antoniego Szafrańca do p. Radosława Dywan. N-ry domów: 129, 274, 509, 781, 491, 177, 319, 50, 190, 787a, 787b.

4. Serdecznie zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialne i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

5. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom i mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask, opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2019
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH