foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 473 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

31.03.2019.

 

 

 

 1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15:30. Po nich ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy. Bóg zapłać za ofiarność.

2. W środę po Mszy św. nowenna do M.B. Nieust. Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy św. Antonim w przedsionku kościoła.

   W piątek I-szy m-ca możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 16:30. Serdecznie zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17:30 w kościele oraz 19:00 wokół kościoła. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

   Odwiedziny chorych od godz. 8:30. Proszę ich zgłaszać w zakrystii.

3. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca M. B. z racji I-szej soboty m-ca.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej które wygłosi ks. Paweł Bernacki – Jezuita z Krakowa. Program rekolekcji znajduje się na w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii a także można go zabrać ze stolika przy wyjściu z kościoła.

5. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła.

6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

7. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2019
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH