foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 KWIETNIA  2019.

  

 

 

  1. Z pomocą łaski Bożej rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej Rekolekcje wielkopostne które wygłosi o. Paweł Berwecki – jezuita z Krakowa. Postarajmy się przeżyć ten święty czas owocnie z pożytkiem dla naszych dusz.
    Zapraszam serdecznie na Gorzkie żale o godz. 15:00 z kazaniem pasyjnym. Po nich Msza św. bez kazania a następnie nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn.
    O godz. 18:00 Msza św. z nauką dla młodzieży szkół średnich i pracującej. Szczegółowy program Rekolekcji wywieszony jest w gablocie kościelnej i znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. W środę na zakończenie rekolekcji spowiedź od godz. 19:00 do 21:00.


  2. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

  3. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła. O ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Grzegorza Baran do p. Edwarda Bara. N-ry domów: 789-b, 791-a, 791-b, 467, 133, 768,769, 502, 162, 396, 122, 180, 121-a, 121, 290, 758, 183, 227.

  4. Gorąco zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  5. W rozpoczynającym się nowym tygodniu i na czas Rekolekcji wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łaski i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2019
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH