parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

05. 05. 2019.

 

 

 

  1. Pierwsza niedziela m-ca maja. Po Mszach św. przed południem adoracja Najśw. Sakramentu. Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych Róż kobiet i mężczyzn a po sumie procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 15:30. Po nim ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św.

  2. W poniedziałek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

W środę Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

  1. W przyszłą niedzielę po sumie zmianka tajemnic różańcowych Róży rodzin i dzieci.

Po Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie młodzieży kl. VIII SP, III Gim. i I Szkól średnich – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – oraz ich rodziców, którego udzieli ks. bp Jan Szkodoń 30 maja o godz. 18:00. Składka przeznaczona jest na inwestycja parafialne. Bóg zapłać za ofiary.

  1. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła.

  2. Gorąco zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  3. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE