parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

12. 05. 2019.

 

 

 

  

  1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 15:30. Po nim ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. po której spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

  2. W poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie na które gorąco zapraszam. O godz. 19:00 Msza św. z kazaniem Maryjnym a następnie wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą różańcową po której procesja wokół kościoła ze świecami.

  3. We wtorek Święto Macieja, Apostoła.

  4. W środę nowenna do M.B. Nieust. Pomocy w ramach nabożeństwa majowego. Podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy św. Antonim w przedsionku kościoła.

  5. W czwartek Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

  6. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła o ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Marcina Mądry do p. Agaty Wardęga. N-ry domów: 620 g, 620 i, 619, 250 a, 283, 241, 445, 119 a, 439, 116 a. 116, 288, 287.

  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej i korzystania z biblioteki parafialnej oraz odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  8. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom i mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask, opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE