foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 1 użytkownik.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 

9 CZERWCA 2019 R. 

 

 

 

 

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11:00 będziemy przeżywać uroczystość I-szej Komunii św. dzieci kl. III-ciej. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

          Po Sumie zmianka tajemnic różańcowych Róży Rodzin i dzieci.

          Gorąco zapraszam na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 15,30.

          Po nim ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary.

  1. W poniedziałek Święto N.M.P. Matki Kościoła

         We wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

         W środę wspomnienie błog. męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy. Po Mszy św. nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z półgodzinną adoracją Najśw. Sakramentu na którą zaprasza Wspólnota Mężczyzn św. Józefa.

         W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godz. 19:00 kolejne nabożeństwo fatimskie na które serdecznie zapraszam wszystkich parafian i mieszkańców.
         
          Msza  św. o godz. 19:00 z kazaniem maryjnym a po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa a następnie procesja wokół kościoła na którą przychodzimy ze świecami.

           W piątek wspomnienie błog. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najśw. Trójcy w którą będziemy przeżywać odpust parafialny. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 11:30 z procesją wokół kościoła.

  2. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła . O ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Mirosława Mika do p. Andrzeja Szwajdych. N-ry domów: 105, 381, 400, 302, 101, 100, 418, 99, 205, 166, 324, 197, 94, 505.

  3. Serdecznie zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  4. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2019
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH