foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 230 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.09. 2019.

 

 

 

  1. Pierwsza niedziela m-ca po Mszach św. przed południem adoracja Najśw. Sakramentu. Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych Róż kobiet i mężczyzn. Po sumie procesja wokół kościoła. Na Mszy św. o godz. 8:00 dziękczynienie za tegoroczne zbiory – dożynki parafialne. Serdecznie zapraszam na nieszpory niedzielne o godz. 15:30. Po nich ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św.
  2. We wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W środę po Mszy św. nowenna do M.B. Nieust. Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy św. Antonim w przedsionku kościoła.

W piątek I-szy m-ca możliwość skorzystania z sakramentu pokuty na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego od godz. 16:00. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa a po nim zapraszam na zbiórkę ministrantów, lektorów i kandydatów na ministrantów.

W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najśw. Serca Maryi Panny.

  1. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła. O ofiary na ten sam cel prosimy parafian z rejonu od p. Jana Kowal do p. Józefa Leniartek. N-ry domów: 228, 1601, 71, 137, 188, 510, 79, 315, 163, 70, 194, 374, 1603.

  2. Gorąco zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  3. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom i mieszkańcom a dzieciom i młodzieży w nowym roku szkolnym życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej zaś solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Zanieczyszczenie

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2020
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH