foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.10. 2019.

 

 

 

 

1. Przeżywamy I-szą niedzielę m-ca października. Po Mszach św. przed południem adoracja Najśw. Sakramentu. Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych Róż kobiet i mężczyzn a po sumie procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30 zamiast nieszporów. Po nim ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św.

2. W poniedziałek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

W środę Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa. W ramach nabożeństwa różańcowego nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski. Po Mszach św. zbierane będą ofiary przed kościołem do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po sumie zmianka tajemnic różańcowych Róży Rodzin i Dzieci. O godz. 19:00 zakończenie nabożeństw fatimskich.

4. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu z wyznaczonego rejonu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła.

5. Gorąco zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz korzystania z biblioteki parafialnej i odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

6. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom i mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask, opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i duo zdrowia.

 

SZCZĘŚĆ BOŻE

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Zanieczyszczenie

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2020
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH