foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

parafia ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.11 2019.

 

 

 

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Serdecznie zapraszam różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi zamiast nieszporów o godz. 15:30. Po nim ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. Składka z dzisiejszej II-giej niedzieli m-ca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości. Przed Mszą św. o godz. 18:00 adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy z litanią do Św. Jana Pawła II.

We wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

W środę wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. O dodz.17:30 adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do M.B. Nieust. Pomocy.


W sobotę o 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy.


3. W przyszłą niedzielę III-ci Światowy Dzień Ubogich. Ofiary złożone do puszek przy wyjściu z kościoła przeznaczone będą na pomoc dla ubogich.


4. Ks. Józef z Austrii którego gościliśmy na ŚDM przekazał naszej parafii kilka szpitalnych łóżek. Łóżka są profesjonalne i bardzo dobrym stanie – regulowana jest wysokość oraz zagłówek i podnóżek.


5. W Niedziele 17 i 24 listopada przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na tzw. zeszyt na inwestycje. Bóg zapłać za ofiary.


6. Bóg zapłać również tym parafinom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła. O ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Jana Kaczora do p. Aleksandra Lisowskiego. N-ry domów: 27, 397, 570, 6, 224, 479, 516, 29, 31b, 249, 411, 564.


7. Gorąco zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej i korzystania z biblioteki parafialnej oraz odwiedzania strony internetowej naszej parafii.


8. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Zanieczyszczenie

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2020
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH