foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

 

Parafia ogłoszenia


V Niedziela Wielkiego Postu
29.03.2020 r


  1. W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronowirusa oraz rozporządzeniem Władz Państwowych i wytycznymi Episkopatu w Mszach św. i nabożeństwach nie może uczestniczyć więcej niż 5-ciu wiernych dlatego w dniu dzisiejszym nie będzie nabożeństw Gorzkich Żali oraz Drogi Krzyżowej.

  2. W piątek I-szy m-ca możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00. Proszę do spowiedzi podchodzić pojedynczo. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii ponieważ odwiedzin na święta w Wielki Piątek nie będzie.

  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, ale niestety tradycyjnego poświęcenia palm nie będzie. Po Mszach św. przed południem adoracja Najśw. Sakramentu.

  4. Bóg zapłać tym parafianom którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła. O ofiary na ten sam cel w najbliższym tygodniu prosimy parafian z rejonu od p. Marianny Maślanka do p. Jadwigi Szafraniec. N-ry domów: 316, 404, 237, 213, 323, 215, 215a, 500, 747, 147, 147a, 210, 128, 692, 135, 390, 134.

  5. Gorąco zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz odwiedzania strony internetowej naszej parafii.

  6. W rozpoczynający się nowym tygodniu wszystkim parafianom i mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Zanieczyszczenie

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2020
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH