foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Najnowsze zdjęcia

S.G. "Swojskie Klimaty"

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 202 gości oraz 1 użytkownik.

Parafia ogłoszeniaIII NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 
7. 03. 2021. r


1. I-sza niedziela m-ca marca. Po Mszach św. przed południem adoracja Najśw. Sakramentu. Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych Róż kobiet i mężczyzn. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15:30. Po nich ostatnia w dniu dzisiejszym Msza św. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy. Bóg zapłać za ofiary.

2. Od środy 10-go do 18-go marca nowenna do św. Józefa z racji Roku św. Józefa po Mszach św. o godz. 18:00. Gorąco zachęcam do udziału.

3. W przyszłą niedzielę po sumie zmianka tajemnic różańcowych Róży rodzin i dzieci. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

4. Bóg zapłać tym parafianom którzy wpłacają ofiary na konto parafialne na utrzymanie parafii oraz na kwiaty i środki czystości dla naszego kościoła w zakrystii.

5. W rozpoczynającym się nowym tygodniu wszystkim parafianom oraz mieszkańcom życzę Bożego błog. wielu łask i opieki Matki Bożej a solenizantom wstawiennictwa św. patronów i dużo zdrowia.

SZCZĘŚĆ BOŻE


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by szy_mcio ™ 2001 - 2020
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH

Zanieczyszczenie

Przedstaw się i zapytaj :)