foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Z kart historii "Swojskich Klimatów"

ssk foto historyczne

 DOŻYNKI PARAFIALNE 2017

Dożynki Parafialne 2017 - 03Zgodnie z tradycją panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Swojskie Klimaty uwiły wieniec dożynkowy, który w ostatnią niedzielę sierpnia wraz z upieczonym przez nie chlebem został zaniesiony jako podziękowanie za tegoroczne plony do kościoła. Po mszy wszyscy zostali poczęstowani wiejskim chlebem i ciastem drożdżowym. Jak panie wspólnie wiły wieniec, piekły  chleb i ciasto oraz jak przebiegało poświęcenie wieńca i uroczystości w kościele można zobaczyć na zdjęciach.

 OPŁATEK 2017

Spotkanie Opłatkowe 2017 - 2215 stycznia 2017 r. już po raz kolejny mieszkańcy naszej miejscowości spotkali się na opłatku  zorganizowanym przez Burmistrz Gminy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach oraz OSP, ZPO i Stowarzyszenie Gospodyń w Krzywaczce.

 Podczas otwarcia wystąpił powiatowy lekarz weterynarii Krzysztof Giza, który przekazał aktualne wiadomości nt. ptasiej grypy.

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie