foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7 Kwietnia 2024 R.

  1. Dziś przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. uczcimy obraz Jezusa Miłosiernego oraz zawierzymy świat Bożemu miłosierdziu odmawiając Koronkę. Składka jest przeznaczona na dzieła charytatywne. 

Duchowo łączymy się z pielgrzymami zgromadzonymi w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach.

Poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 marca z uwagi na Wielki Tydzień). Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje znajdują się na ołtarzu Matki Bożej. Podpisane deklaracje modlitewnego zobowiązania podjętego w intencji jednego dziecka, które znane jest tylko Panu Bogu, a którego życie jest zagrożone, prosimy o złożenie do przyszłej niedzieli.

W Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej w Myślenicach pregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów.

Przez dwie kolejne niedziele, tj. 7 kwietnia i 14 kwietnia odbędzie się wiosenna zbiórka inwestycyjna „na zeszyt”. O przeprowadzenie zbiórki proszę Radę Parafialną. Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne, zrozumienie i wszelką życzliwość.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o świąteczny wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii.
  1. Parafianom i Gościom życzymy, aby światło Chrystusa Miłosiernego było źródłem radości i pokoju, a także wlewało w serca niezachwianą nadzieję.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie