foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 

12 Maja 2024 roku. 

  1. W dzisiejszą niedzielę uroczysta procesja z Wawelu na Skałkę ku czci św. Stanisława. Przypada również rocznica śmierci sługi Bożego Michała Rapacza, którego beatyfikacja odbędzie się 15 czerwca w krakowskich Łagiewnikach. Nabożeństwo majowe o 15.30. 

Składka z II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na potrzeby parafii. Z bieżących inwestycji mamy już nowe ławki w kościele, rozpoczęliśmy prace konserwatorskie związane z planowanym malowaniem kościoła, czynimy starania o poszerzenie cmentarza i powiększenie parkingu.

W związku ze 100-leciem konsekracji kościoła można nabyć pamiątkowe widokówki i magnesy przy stoliku wychodząc ze świątyni. Złożona ofiara niech będzie cegiełką na prace remontowe w kościele. 

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych, które w tygodniu odprawiamy o 17.30. Dzieci I Komunijne wraz z rodzicami zapraszamy na Biały Tydzień. 

Poniedziałek – pierwsze nabożeństwo fatimskie. Msza św. o godz. 18.00, a następnie różaniec i procesja. Prosimy o przyniesienie świec.

Wtorek święto św. Macieja, apostoła.

Czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski. 

Sobotaw Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na czuwanie modlitewne. Msza św. o godz. 18.00, a następnie adoracja z muzycznym uwielbieniem i różaniec.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 parafia przeżywać będzie Złoty Jubileusz Kapłaństwa naszego rodaka ks. kanonika Kazimierza Guni. Zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności dzieci I Komunijne, strażaków ze sztandarem, chór i orkiestrę.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. Rodzicom dzieci I Komunijnym dziękuję za złożony dar ołtarza. 
  1. Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie