
III NIEDZIELA ZWYKŁA
25 STYCZNIA 2026 roku
Dziś przypada Niedziela Słowa Bożego, a także święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
Poniedziałek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. Mężczyzn św. Józefa zapraszamy na Mszę św. o 18.00, półgodzinna adoracja i spotkanie na plebanii.
Środa – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
Sobota – św. Jana Bosko, prezbitera.
W przyszłą – I niedzielę miesiąca – zmianka tajemnic różańcowych – po Mszy św. o 8:00 Róże Kobiet i Mężczyzn, po Mszy św. o 11:00 Róża Rodzin.
Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o świąteczny wystrój naszej świątyni. Zachęcamy, aby pokłonić się Dzieciątku Jezus. Zapraszamy rodziny z II rejonu kolędowego – Dół Prawa Strona (od p. Stanisława Dziuby do p. Janusza Starzec) do sprzątania kościoła w sobotę o 9.00.
Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom bardzo serdecznie dziękuję. Mając na uwadze remont kaplicy na cmentarzu, jak również prace remontowe w kościele zachęcamy do przekazywania ofiar na parafię w Krzywaczce również poprzez aplikację DATKOMAT.
Plan wizyty duszpasterskiej:
Wtorek 27.01. – od 14.00 GÓRA PRAWA STRONA (od p. Mariusza Machety do p. Krzysztofa Miętki)
Czwartek 29.01. – od 14.00 SKOTNICA cz. III + GŁÓWNA DROGA PRAWA STRONA (od p. Andrzeja Dąbrowskiego do p. Józefa Duszy)
Piątek 30.01. – od 14.00 JAWORZNA cz. I (od p. Mieczysławy Szafraniec do p. Stanisława Świerczyńskiego)
Sobota 31.01. – od 9.00 Dodatkowa kolęda dla Parafian, którzy nie mogli przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.
Szczegółowy program odwiedzin duszpasterskich w gablotce i na stronie parafialnej.
Na stronie parafialnej umieszczony został link, który otwiera mapę rejonów kolędowych. Istnieje możliwość wyszukania swojego rejonu kolędowego:
Prosimy o przywiezienie, a także odwiezienie Księdza i ministrantów (szczególnie z dalszych rejonów). Pan Organista tak jak do tej pory będzie brał udział w kolędzie. W sytuacji, w której Pan Jakub będzie nieobecny, ofiarę kolędową można będzie złożyć do puszki noszonej przez ministrantów.
Poświęcona woda znajduje się w bocznych wejściach do kościoła.
Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.
Copyright © by VIRTUALNA KRZYWACZKA ™ 2001 - 2026
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ PROWADZONĄ PRZEZ SZYMONA PIĄTKA , NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI.
DOMENY: KRZYWACZKA.PL, KRZYWACZKA.COM.PL KRZYWACZKA.EU ORAZ SERWER OPŁACANE SĄ Z WŁASNYCH ZASOBÓW PIENIĘŻNYCH.
NASI PRZYJACIELE
PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
" SWOJSKIE KLIMATY "
FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"
https://krzywaczka.pl