foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Ogłoszenia duszpasterskie

13 NIEDZIELA ZWYKŁA
26 Czerwca 2022 roku

1. Przeżywamy 13. niedzielę zwykłą w ciągu roku. O godz. 15.30 nabożeństwo do NSPJ. W dni powszednie nabożeństwo po wieczornej Mszy św., z wyjątkiem wtorku.                                                                                                                                                                     

2. Kalendarz liturgiczny                                                                                                                                                                                                                                     

– Poniedziałek /27.06./ - wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła;

– Wtorek /28.06./ - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;

– Środa /29.06./ - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła;

– Czwartek /30.06./ - po wieczornej Mszy św. Godzina Święta przed I piątkiem miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Zakończenie nabożeństw czerwcowych;

– Piątek /1.07./ - I piątek miesiąca. Po Mszach – nabożeństwo do NSPJ. Okazja do spowiedzi od godz.  6.30-7.00 i od 16.30 – 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00;

– Sobota /2.07./ - I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi;

– Niedziela /3.07./ - I niedziela miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zmianka różańcowa Róż Kobiet i Mężczyzn po Mszy św. o godz. 8.00, Róży Rodzin po sumie.

3. Ks. Mateusz Zbroja kończy dziś posługę w naszej parafii. Dziękujemy mu za wszelkie dobro duchowe i ludzkie jakie u nas pozostawił. Z dniem 26 08. br. został skierowany jako wikariusz do parafii św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej na Orawie. Życzymy mu błogosławieństwa Bożego i ludzkiej życzliwości. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.

5. Każdej i każdemu z Was życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi i świętych patronów.


Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2021
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH

Zanieczyszczenie