foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Ogłoszenia duszpasterskie

22 NIEDZIELA ZWYKŁA
28 sierpnia 2022 roku

1. Przeżywamy 22. niedzielę zwykłą w ciągu roku. O godz. 16.00 Msza św. bez nieszporów.

2. Kalendarz liturgiczny

–Poniedziałek /29.08./ - wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

–Czwartek /1.09./ - I czwartek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem i na rozpoczęcie nowego roku szkolnego od 7.00 do 8.00 oraz od 16.30 do 18.00. Msza święta na rozpoczęcie roku o godz. 8.00, o godz. 9.00 rozpoczęcie w szkole dla wszystkich uczniów. Po Mszy św. wieczornej Godzina Święta;

–Piątek /2.09./ - I piątek miesiąca. Po Mszach – nabożeństwo do NSPJ. Okazja do spowiedzi od 6.30 do 7.00 i od 16.30 do 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00;

–Sobota /3.0./ - I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi;

–Niedziela /4.09./ - I niedziela miesiąca. Msza św. o godz. 8.00 – dziękczynna po zebraniu plonów ziemi – dożynki parafialne. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmianka różańcowa Róż Kobiet i Mężczyzn po Mszy św. o godz. 8.00, Róży Rodzin po sumie.

3. Do naszej parafii został skierowany nowy diakon – Michał Krasowski, który będzie odbywał roczną praktykę katechetyczno – duszpasterską. Przyjmijcie go życzliwie, otoczcie modlitwą, aby ten czas przeżył owocnie w naszej parafii i dobrze przygotował się do święceń kapłańskich. Życzymy mu Szczęść Boże.

4. Spotkanie Grupy Oazowej w sobotę po wieczornej Mszy św. Diakon zaprasza także nowych kandydatów.

5. Zostały jeszcze 3 miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie.

6. Szkoła Podstawowa w Krzywaczce zatrudni sprzątaczkę w godzinach popołudniowych. Szczegóły w szkole.

7. W minionym tygodniu zostały uzupełnione braki w witrażach i kontynuowane prace wykończeniowe. Po niedzieli ma rozpocząć się montaż nowych okien. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na ten cel. Szczególnie dziękuję pewnej rodzinie za wpłatę 5.000 zł.

8. Bóg zapłać za materialną troskę o naszą świątynię

 9. Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi i świętych patronów.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2021
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
I NIE OTRZYMUJE OD TAKOWYCH ŻADNYCH DOTACJI FINANSOWYCH

Zanieczyszczenie