foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Ogłoszenia duszpasterskie

26 NIEDZIELA ZWYKŁA
25 Września 2022 roku

 

1. Przeżywamy 26. niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiary: składka przed tygodniem wyniosła 2 014 zł, a zbiórka do puszek na inicjatywy młodzieżowe 649,60 zł.

2. Kalendarz liturgiczny

– Poniedziałek /26.09./ - wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana. Imieniny obchodzi biskup Damian Muskus. O godz. 18.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 – spotkanie Mężczyzn św. Józefa, na plebani. Zapraszamy chętnych;

– Wtorek /27.09./
- wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera; 

– Środa /28.09./
- wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona katedry wawelskiej;

– Czwartek /29.09./
- święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. To dzień imienin naszego diakona Michała. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w Jego intencji;                                    

- Piątek /30.09./
- wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;

– Sobota /1.10./ - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.    I sobota miesiąca. O godz. 17.30 – pierwsze nabożeństwo różańcowe.

– Niedziela /2.10./ - I niedziela miesiąca. Po Mszach św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmianka róż Różańcowych Kobiet i Mężczyzn, po Mszy o godz. 11.00 – Róży Rodzin. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, a niedziele o godz. 15.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie w intencji Ojca św., za dzieci, młodzież, o powołania, za misje, chorych, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych. Za odmówienie różańca (przynajmniej 5 dziesiątków) w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie, w społeczności zakonnej, stowarzyszeniu pobożnym można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do zapisywania się do Róż Różańcowych.

4. Ogłoszenia gminne

II Targi Ekologiczne odbędą się 1 października w godz. od 10.00 – 14.00, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sułkowicach:

♦ W Zespole Placówek Oświatowych w Biertowicach, 2.10.2022 r., w godz. od 8.00 – 12.00 odbędzie się Akcja Krwiodawstwa. Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach.                                                                                                                                                                                                                                                                                        

5. Bóg zapłać za składane ofiary na okna, kwiaty i środki czystości do naszego kościoła.

6. Wszystkim parafianom i gościom, jubilatom i solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2022
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie