foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 483 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 

03.09.2023 R

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Wspominamy również św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Poniedziałek – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o 9.30. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli. Spotkanie Kręgu Biblijnego o 19:00.

Piątek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Sobota – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

2.Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

Trwają w dalszym ciągu rozpoczęte prace przy kościele. W związku z planowanymi dużymi inwestycjami dotyczącymi inwentaryzacji architektonicznej kościoła parafialnego oraz oczekiwanego przez parafian ogrzewania w kościele przez dwie kolejne niedziele (24 września oraz 1 października) odbędzie się jesienna zbiórka ofiar w ramach tzw. składki „na zeszyt”. 

3.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni

4.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia powakacyjne wydanie dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”. Tym razem o szkolnictwie na misjach.

5 Zapraszamy dzieci, które są chętne śpiewać do scholki parafialnej. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę o 10.00 w salce przy kościele.

6.Solenizantom i przeżywającym jubileusze składamy najlepsze życzenia.

7.Ochotnicza Straż Pożarna wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą zapraszają 9 września na festyn, który rozpocznie się przy budynku strażnicy o 14.00. Szczegóły na plakatach oraz na facebooku.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie