foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

P1100814

W dniach 15-17 września 2023 r, nasze panie ze Stowarzyszenia Gospodyń-Swojskie Klimaty udały się na wycieczkę po ziemi świętokrzyskiej.

 

Pierwszą atrakcją, jaka je spotkała to było złapanie gumy w busie, naprawa koła opóźniła dojazd do Sandomierza i rozpalenie grilla.

Na drugi dzień już bez przygód zwiedzały ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe a popołudniu po przejściu Bramą Opatowską udały się na spacer po Sandomierzu podziwiały Bazylikę katedralną NMP, zamek królewski, wąwóz lessowy Królowej Jadwigi przeszły przez Ucho Igielne i zobaczyły pierścień z krzemieniem pasiastym , odwiedziły muzeum ojca Mateusza a na końcu sandomierski rynek z ratuszem i zabytkowymi kamieniczkami.

W niedzielę szlakiem przez Puszczę Jodłową dotarły do zabytkowego klasztoru Święty Krzyż po zwiedzeniu, którego udały się na gołoborza na Łysej Górze. Wycieczkę zakończyły w starej karczmie obiadem i bez przygód dotarły Krzywaczki.

Galerię fotografii można obejrzeć po kliknięciu w zdjęcie po lewej stronie artykułu. Zapraszamy. 

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie