foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

P1100968

06 października

 

wraz z grupą seniorów z Gminy Sułkowice

nasze panie ze Stowarzyszenia Gospodyń

udały się do Wygiełzowa

do Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego.

 © Selena 2023 - Galeria, kliknij w zdjęcie.

Zwiedzając zabytkowe obiekty skansenu zgodnie z nazwą Swojskie Klimaty przeniosły się w odległe czasy drewnianych chat, stodół, spichlerzy itp. krytych strzechami, stare sprzęty i wystrój izb przypomniał im świat przodków i widok dawnej przyjaznej wsi.

W czasie warsztatów malowania korali oraz krakowskich kwiatów na torbach nabyły nowe umiejętności zdobnicze.

Wycieczkę zakończył poczęstunek we dworze przeniesionym do skansenu z Drogini. Projekt „Seniorzy z Gminy Sułkowice poznają kulturę Małopolski” był realizowany przy wsparciu Województwa Małopolskiego.

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarz musi zostać zatwierdzony przez moderację zanim zostanie opublikowany.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2024
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie