foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 

21 KWIETNIA 2024 R.

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. 

W odpowiedzi na Akt zawierzenia życia nienarodzonych dzieci Bożemu Miłosierdziu zachęcamy do złożenia podpisów w formie papierowej na ołtarzach bocznych, a także w wersji elektronicznej na adres Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej.

Wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Czwartek święto św. Marka, ewangelisty. Diakonowi Markowi życzymy opieki św. Patrona i błogosławieństwa Bożego w przygotowaniu do święceń kapłańskich.

W ramach wiosennej zbiórki inwestycyjnej „na zeszyt” przez dwie poprzednie niedziele udało się zebrać 14600 zł. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne, zrozumienie i wszelką życzliwość.

Próby dzieci przed I Komunią św. odbędą się w poniedziałek i we środę po Mszy św. o 18.00. Obecność obowiązkowa. Natomiast we czwartek planowana jest pielgrzymka młodzieży bierzmowanej na Jasną Górę.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. 
  1. Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie