foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 

24 KWIETNIA 2024 R.

  1. Kalendarz liturgiczny: 

Poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika. Mężczyzn św. Józefa zapraszamy na Mszę św. o 18.00, półgodzinną adorację i spotkanie na plebanii.

Środa – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Nabożeństwo majowe o 17.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych, podczas których modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje.

Czwartek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00. Na każdej Mszy św. odnowienie Ślubów Jasnogórskich. Okazja do spowiedzi przed Mszą św. Nabożeństwo majowe o 15.30.

O godz. 8.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywaczce, którzy zapraszają parafian do wspólnej modlitwy. Ofiara na tacę zebrana w czasie tej Mszy św. w całości przeznaczona zostanie na dofinansowanie zakupu nowego samochodu bojowego dla naszej jednostki OSP.

Sobota – wspomnienie św. Floriana, męczennika. Odwiedziny chorych od 9.00.

W przyszłą – I niedzielę miesiąca – zmianka tajemnic różańcowych – po Mszy św. o 8:00 Róże Kobiet i Mężczyzn, po Mszy św. o 11:00 Róża Rodzin.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. 
  1. Solenizantom i przeżywającym jubileusze życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie