foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 

2 Czerwca 2024 R.

  1. Z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na potrzeby organizacyjne uroczystości beatyfikacyjnych Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. 

Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy po Mszy św. wieczornej.

W związku ze 100-leciem konsekracji kościoła można nabyć pamiątkowe widokówki i magnesy przy stoliku wychodząc ze świątyni. Złożona ofiara niech będzie cegiełką na prace remontowe w kościele.

Poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

Czwartek – zakończenie oktawy i błogosławieństwo wianków. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła o 17.30.

Piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. I piątek miesiąca. Zachęcamy szczególnie dzieci I Komunijne. Msze św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź św. od 6.30 do 7.00 i od 17.00 do 18.00. Odwiedziny chorych od 9.00. Młodzież z klasy VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o 18.00.

Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Bóg zapłać za zaangażowanie i przygotowanie uroczystości odpustowych, procesji Bożego Ciała i prymicji. Dziękuję dzieciom I Komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom z dzwoneczkami, ministrantom i lektorom, panom niosącym baldachim i chorągiew, paniom ze Stowarzyszenia „Swojskie Klimaty” niosącym feretron, strażakom, chórowi i orkiestrze. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy rodzicom dzieci I Komunijnych i młodzieży bierzmowanej oraz mieszkańcom rejonu Dół i Brzezina.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii młodzież z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Będzie okazja do zakupienia okolicznościowych pamiątek.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i troskę o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, do skarbonek na kwiaty i środki czystości oraz wpłaty poprzez konto internetowe parafii. 
  1. Podczas odpustu parafialnego doszło do kradzieży w włamaniem na plebanię.

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie