foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
26 MARCA 2023

  1. Rozpoczynamy dzisiaj Wielkopostne Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi dla nas ks. Mateusz Wójcik, dyrektor Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu. W związku z rekolekcjami zmienia się nieco plan liturgii parafialnej: Gorzkie Żale dzisiaj o godz.15:00 a Msza o 16:00. W tygodniu poranne Msze święte z naukami rekolekcyjnymi w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7:30. We wtorek Msza z nauką dla osób starszych i chorych o godz. 15:00 – na Mszy sakrament namaszczenia chorych. Pomóżmy rodzinnie czy po sąsiedzku dotrzeć chorym do kościoła. (Gdyby ktoś z chorych chciał skorzystać ze spowiedzi będzie taka możliwość przed Mszą).

W Wielką Środę odwiedzę tych, których odwiedzam w I piątki – gdyby był ktoś nowy na święta proszę zapisać w zakrystii).

W środę na zakończenie rekolekcji będzie zbierana składka na Mszach o 7:30 i 18:00 jako wyraz naszej wdzięczności dla rekolekcjonisty. 

Jak już wspominałem przed tygodniem spowiedź parafialna w ramach rekolekcji będzie miała miejsce już jutro (poniedziałek) od 15:00 do 17:45 (z przerwą 16-16:30).

  1. W piątek 31 marca JE ks. bp Jan Zając udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas VIII naszej parafii podczas Mszy o godz. 18:00. W związku z tym Droga Krzyżowa będzie tylko jednao godz. 17:30. 
  1. W sobotę po wieczornej Mszy zapraszamy na nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec w intencji Ojczyzny.
  1. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Na Mszach św. poświęcenie palm. Przed Mszą św. o godz. 11.00 poświęcenie na zewnątrz kościoła i procesja z palmami. Przyszła niedziela to również rocznica śmierci św. Jana Pawła II – czuwanie pod oknem na Franciszkańskiej rozpoczyna się od godz. 20:00. 
  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – mamy tygodnik „Gość Niedzielny” a w nim przybliżenie osoby Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego – wychowawcy tysięcy młodych w Ruchu Światło - Życie. 
  1. W zakrystii do nabycia baranki wielkanocnej pomocy Caritas – koszt baranka 8zł. 
  1. Bardzo dziękuję za ofiary składane na rzecz parafii poprzez niedzielną tacę. W ubiegłą niedzielę – w ramach składki na ubezpieczenie budynków parafialnych zebraliśmy 2261zł. Wszystkim składam serdeczne – Bóg zapłać! 
  1. Nasi parafianie w Oktawie Wielkanocy organizują dwa bale: jeden dla singli pragnących poznać osoby z wartościami i drugi dla małżeństw i narzeczonych dla wzmocnienia relacji. Szczegóły na plakatach w gablocie – zapisy internetowo. 
  1. Burmistrz MiG Sułkowice ogłasza nabór wniosków w ramach Gminnego Programu Wymiany Kotłów na rok 2023 – szczegóły na stronie Urzędu.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy parafianina śp. Mariana Corę oraz śp. Zofię Gdulę – pomódlmy się za nich…

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie