foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 

14 MAJA 2023 R.

1.    Cieszymy się czasem Pierwszej Komunii. Wczoraj grupa 27u dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęła Jezusa Eucharystycznego. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i przestrzeni wokół do tej uroczystości oraz za złożony dar dla parafii w postaci ornatu poświęconego tajemnicy Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do przeżywania Białego Tygodnia podczas wieczornych Mszy Świętych poprzedzanych pół godziny wcześniej nabożeństwem majowym.

2.    Kalendarz liturgiczny:                                                                                                                                                                                                                    

- w poniedziałek, wtorek i środę – podczas majówek będziemy się modlili o urodzaje i za kraje głodujące w ramach tzw. „dni krzyżowych”

- we wtorek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski

- w czwartek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana i założyciela Zakonu Marianów, znanego nam z sanktuarium Maryjnego w Licheniu

- w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca

- w sobotęwspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, kapłana, od soboty nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (po Mszy)

- w przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, na Mszy o godz. 16:00 będziemy się modlić z Chórem Parafialnym

3.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o godz. 19:15.

4.    Strażacy naszej OSP dziękują za modlitwę i wsparcie finansowe w postaci tacy z sumy niedzielnej, która wyniosła 1670 zł. Bóg zapłać za hojność!

5.    Również Rodzice Mateusza Chrobaka bardzo dziękują za otwartość naszych serc – w ramach ubiegłotygodniowej kwesty zebrali 3.900zł i 10 euroBóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!

6.    Pośród tej wszechstronnej szczodrości dziękuję również za wspieranie parafii - poprzez modlitwę i ofiarę. Przez dwie kolejne niedziele (21 i 28.05.) odbędzie się wiosenna zbiórka ofiar na inwestycje parafialne w ramach tzw. składki „na zeszyt”.

7.    W związku z wydarzeniem zbliżających się prymicji w parafii rodzinnej dk, Michała informuję naprzód, że suma w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (28.05) będzie sprawowana nie o godz. 11:00 ale o godz. 10:00 i będzie to Msza związana z rocznicą I Komunii Świętej. Msza prymicyjna ks. Michała w naszej parafii odbędzie się wzorem roku ubiegłego – w Boże Ciało o godz. 14:00, przed procesją.    

8.    Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa!

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2023
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie