foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASI PRZYJACIELE

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

" SWOJSKIE KLIMATY "

FUNDACJA "POMOC POLAKOM DONBASU"

https://krzywaczka.pl

S.G. "Swojskie Klimaty"

Zarejestruj & Zaloguj

Witaj nieznajomy. Zapraszamy do zalogowania się na naszej stronie. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami a Ty uzyskasz dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów.

Dziękujemy. Administratorzy

Historia strony

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

>Parafia ogłoszenia duszpasterskie 2023

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

21 MAJA 2023 r.

1.    Za nami Biały Tydzień Dzieci pierwszokomunijnych – niech nas to skłania do osobistego zadbania o rozmiłowanie w Eucharystii.

2.    Kalendarz liturgiczny:                                                                                                                                                                                                                    

- w poniedziałek wspomnienie św. Rity z Cascii

- w środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, dzień modlitw za Kościół w Chinach

- w piątekwspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

- w sobotę – wspomnienie św. Pawła VI , papieża

- w przyszłą niedzielęUroczystość Zesłania Ducha Świętego

3.    W przyszłą niedzielę (28.05) suma sprawowana będzie godzinę wcześniej – nie o 11:00 a o godz. 10:00 i będzie to rocznica I Komunii Świętej. Zachęcam dzieci klas IV do spowiedzi na tę okoliczność przez cały tydzień od godz. 17:00 – ponieważ będę sam, zatem podczas majówek spowiedzi nie będzie!

4.    Dk. Michał podejmujący w naszej parafii praktykę duszpasterską przygotował już młodzież klas VIII do Bierzmowania…dzieci klas III do I Komunii… a od dzisiaj wieczorem podejmie swoje sześciodniowe rekolekcje przygotowujące do przyjęcia sakramentu święceń prezbiteratu. Będziemy parafialnie pamiętać o modlitwie za Niego podczas nabożeństw majowych – ale zachęcam i do osobistej modlitwy w jego intencji. Uroczystą Mszę Prymicyjną w naszej Parafii ks. Michał odprawi w dniu Bożego Ciała o godz. 14:00, a święcenia kapłańskie przyjmie w katedrze na Wawelu w najbliższą sobotę o godz. 9:00.

5.    Przypominam, że od dziś przez dwie niedziele trwa wiosenna zbiórka ofiar na inwestycje parafialne w ramach tzw. składki „na zeszyt”. Stanowisko ustawione jest w bocznym wejściu zwanym „chłopieniec”. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą – II niedzielę miesiąca, w ramach składki inwestycyjnej – to kwota 2.263,50 zł.

6.    Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na prezent dla ks. Neoprezbitera Michała Krasowskiego, który odbywa w naszej parafii swa praktykę duszpstersko-katechetyczną.    

7.    Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa!

Niestety aby komentować musisz być zarejestrowany

Copyright © by Virtualna Krzywaczka ™ 2001 - 2022
STRONA KRZYWACZKI JEST STRONĄ PRYWATNĄ, NIEZALEŻNĄ OD ŻADNYCH INSTYTUCJI GMINNYCH CZY SPOŁECZNYCH
CO NIEWYKLUCZA JEJ WSPÓŁPRACY Z W/W INSTYTUCJAMI. 
 

Zanieczyszczenie